ПРО НАС

АГЕНТСТВО

QMEDIA — диджитал агентство повного циклу, компанія, яка встигла за десятки років успішно реалізувати сотні проектів і рекламних кампаній для своїх клієнтів, запропонувавши їм нестандартні і креативні маркетингові рішення в інтернеті.
Команда агентства QMEDIA виконує проекти в сфері digital як для українського, так і зарубіжних ринків, і навіть в умовах воєнного часу знаходить можливість приводити своїм клієнтам ліди  – заявки, дзвінки, звернення за консультацією чи запис на прийом.
Стратегія просування бренду, запропонована нами, завжди закінчується успішними показниками в кінці проекту чи рекламної кампанії. Так працює наше Диджитал агентство. Доведено проектами і підтверджено подяками клієнтів.

ІНСТРУМЕНТИ

Ми використовуємо великий набір інструментів і технологій сучасного цифрового маркетингу для реалізації поставлених перед нами задач. Для кожної кампанії ми пропонуємо індивідуальний комплекс інструментів, який допоможе досягнути результату, який перевершить очікуваний ефект.
Перша літера у назві нашого агентства «Q», це також перша літера слова «QUALITY», в перекладі з англійської — «ЯКІСТЬ». Це слово – девіз, під яким ми працюємо, він завжди втілений в результатах нашої роботи на всіх етапах створення рекламних кампаній або послуг.

СТРУКТУРА

В агентстві існують всі необхідні складові для повноцінного якісного обслуговування клієнтів: стратегічне планування, медіапланування та баїнг, таргет, клієнт-сервіс, creative та production, SMM та SEO, контекстна та банерна реклама.
В агентстві немає бюрократичного ланцюжка прийняття рішень та довгих погоджень, ми оперативно взаємодіємо між собою, навіть працюючи у віддаленому режимі, таким чином мінімізуючи таймінг під час проходження послідовних етапів проектів. Завдяки чіткій організації Агентства наші клієнти отримують бажаний результат у відведені та узгоджені терміни або навіть раніше.
Аналітики та таргетологи Агентства QMEDIA працюють, не покладаючи рук, день у день, щоб результати рекламних кампаній кожен клієнт завжди мав під рукою у вигляді дешбордів, де можна побачити необхідну статистику за будь-який період у режимі онлайн, що значно знижує витрати часу на комунікацію, і кожна сторона займається спокійно своїми завданнями. Ми використовуємо коллтрекінгові системи в роботі для того, щоб кожен клієнт міг знати все про ефективність вкладених грошей. Наші рекламні бізнес екаунти пов’язані з вашим кабінетом Google аналітики, так як прозорість у цифрах – наш другий девіз.


Послуги